Valentýnský týden - zhodnocení

22/02/2023
Základní škola

Že je Valentýn svátkem zamilovaných, ví asi každý, ale málokdo zná pět jazyků lásky. A proto my, žáci 9.A, jsme se rozhodli, že je našim spolužákům představíme.

 V rámci valentýnského týdne jsme si na každý den vybrali jeden z pěti jazyků lásky a formou plakátů na nástěnkách a soutěžních úkolů na Valentýnské Google učebně se mohli žáci aktivně do soutěží zapojit.

Každé ráno začínalo rozhlasovým vstupem, ve kterém byli žáci informováni o průběhu daného dne. Zároveň byli vyhlášeni výherci soutěže z předchozího dne a odměněni diplomem a dárečkem.


Přímo v den svátku svatého Valentýna 14.2. jsme nacvičili pásmo písní, scének a soutěží, které jsme předvedli postupně všem třídám 1. i 2. stupně.

Pátým jazykem lásky je kontakt, proto byla v pátek vyhlášena soutěž o nejoriginálnější pozdrav. Zúčastnilo se 41 dvojic a vítězi se stali za 1. stupeň: Valerie Hubáčková-Klára Koubová a Nguyen The Duy-Jakub Pravda. Na druhém stupni byly nejoriginálnější Kristýna Fiedlerová - Kateřina Běhounková. A tímto jsme Valentýnský týden zakončili. Naším poselstvím je: Mějte se rádi celý rok, nejen na Valentýna.


Vedení školy děkuje třídě 9.A pod vedením pana učitele Martina Hubáčka za úžasné zpestření výuky posledních 14 dnů v podobě valentýnského programu, který byl bohatý, zábavný, spojující, obohacující, skvěle připravený a profesionálně realizovaný!